YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

51 Kişi Online

Canan

Terk etmek kolaysa senin için, el sallamak zor değil benim için!

PiNaR

Herkese içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim.

GüNeŞş

Yarım nefeslik bu hayatta. Sevgiden başka hiçbir şey planlama...

M e y r a

Okuduğum Kitapta şöyle Yazıyordu, Fazla Fedakarlık Kişinin Kendi KulL Hakkına Girmesidir.

M e y r a

Rüyanda Görüyorsan Onu Özlemiş, Rüyanda Görmek için Yatıyorsan Sevmişsin Demektir

SesLiDeyim

GüzeL DostLukLara

ÖnemiYok

Körlerin ülkesinde, tek gözlü insan kral olur.

HuzuR

Bir ömür bu susmalar için fazla kısa değil mi?

SevGi

Ya ümit sizsiniz, ya ümitsizsiniz.

PisKoPaT

Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.

İsYanN

VarLığımın Yok SayıLdığı Bir Yerde Yokluğumu Yük Etmem Ben KimSeLere ...

İsYanN

DosTuna KüSen Düşmanına SarıLr oLmuŞ ZararDasınız ZiYan oLuCakSınız....

İsYanN

Yaşamaya geç kaldığın hayat, asla bir hayat değildir. Sil her şeyi ve yeniden bir yol çiz kendine.

İsYanN

Herkes aynı anda yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır.

İsYanN

Sitemızın PaneLı YeniLenmışTır Sız DeyerLi DostLarımıza HaYırLı oLsun

misafir**

Siteye Giriş Yaptı

misafir**

Siteye Giriş Yaptı

Bütün -Sesli Sohbet Site İsimleri

Mükemmel sohbet arayışında olanlar ile mükemmel insanlar olur düşüncesi ile aramızda katılımlar günden güne artmaktadır. Genel olarak söyleşi sunucumuz ortamında geleceğe en güzel yol ilerleyen bizim mekanımızdır . Sizlerde bizim mekanımızı seçmiş olduğunuzdan sizleri temin ederiz ki asla pişman olmayacaksınız. Arkadaş, eş, arkadaş birey yada kişilerinizi aramıza çağırmaktan bir nebzede olsa şüphe duymayın.

Bizim sohbet mekanımız aile ortamıdır. Ne olursa olsun sohbet ortamımızda kimse kimseye söyleşi genelinde yanlış edemez ve ettirilemez. Bunun sizlere altını çizerek garantisini vermekteyiz dostlar. Çünkü bizler sizler için burada sizler adına varız. Söyleşi mekanımızın en güzel alt yapısını görmenizde fayda vardır. Her yeni günde aramızda olan her insana buradan teşekkür eder güzel sohbetler diliyoruz. Söyleşi alt yapısında gelen güzel düşünceler ile makalemizin sonlarına doğru geldiğim bu süreçte, sağlıklı yaşam, neşeli yaşam, en mutlu yarınlar , sevgi söyleşi düşüncesinde olanlarımızla şefkatli günler dileriz. Her şeyin başı mantık, yolu yürekten geçen düşünceler ile ne güzel ve en kalıcı mantıkların yüreğinize isabet etmesi temennisi ile sağlık ve sevgi ile kalınca www.Seslideyim.com sunucumuz sakinleri…

Mobil Sohbet Odaları

Mobil sohbet odaları her gün toplumsal olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobil söyleşi yediden yetmişe her kati elinde bulanan yeni nesil ve yeni sürümler ile yapılabilmektedir. Eskiden bilgisayar ile girilebilen sohbet odalarına şimdilerde mobil telefon ile refah ile girilebilmektedir. Mobil söyleşi, mobil telefon ile artık daha kolay ve daha rahattır. Nedenine erişince. Çünkü mobil telefon bilgisayar dan ufak olması asabıyla daha taşınabilirdir. Her gittiğimiz ortamda mobil telefon gönül rahatlığı ile elimizde olabilmektedir. Mobil sürümlü olan söyleşi odalarımız eski sürüm ve yeni sürüm ile girilebilen sohbet platformdur.

Dileyen arkadaşlar eski sürüm den. Dileyen dostlar yeni sürüm den sohbet sunucumuza gelebilmektedirler. Her çıkan mobil sürümlü ayarlamaları sizler için shellci arkadaşlarımız ile sizler adına sohbet sunucumuz olan www.Seslifark.com sunucumuzda ayarlamaktayız. Ayarları shellci dostlarımıza yaptırırken sizler adına keyif almaktayız. Bizim sohbet mekanımız en iyisi olsun diye meydana getirdiğimiz tüm çalışmalar sizler adınadır dostlar. Mobil söyleşi bu denli kapsamlı ilerlerken yeni neslin söyleşi gözdesiyiz artık. Her gün sohbet sunucumuzda gelen kişilerin artışı ile en kalabalık söyleşi sunucusu olarak Türkiye nin tek sohbet platformuyuz.

Yazar : İsYanN
12 Kas Paz 19:24
301 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR