63Kişi Şuanda
Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Siteler Gerçek Kişiler

Her türlü yazılım ve uygulamaların yapılabildiği günümüz teknolojisinde, arkadaş bulmak ve ilişki yaşamak isteyen kişilerin çokça tercih etmiş olduğu sohbet siteleri içinde uygulamalar yapılabilmektedir. Sanal ortam kullanılarak, hayatımızda hiç görmemiş olduğumuz kişiler ile canlı olarak sohbet etmemizi sağlayan bu tür sitelerde, sesli olarak iletişim kurmakta mümkündür. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından bu tür sitelerde yer alan kadın ya da erkek seslerinin program sayesinde duyulduğu bilgileri yer almaktadır. Bu durum bazı siteler için mümkün olsa da işinin ehli siteler için mümkün olmamaktadır. Çünkü sürekli olarak kontroller yapılmakta ve kullanıcılar tarafından gelen şikâyetler doğrultusunda bu tür uygulamaları kullanan kişiler uzaklaştırılmaktadır. Buna göre canlı olarak sesli sohbet yapılan kişiler, gerçek kimlikleri ile iletişin kurmaktadır.

Engelleme Özelliği Var Mıdır?

 Kullanıcı adı ya da takma ad olarak adlandırılan isimli bölmeler, ziyaretçilerin bir nevi tanınabilmesi ve nasıl hitap edilmesi konusunda uyarıcı olmaktadır. Buna göre sevmediğiniz ya da hoşlanmadığınız kişilerin, sizinle iletişim kurmamaları için engelleme seçeneği seslisiteler tarafınca aktiftir. Bu işlemler sayesinde daha kaliteli zaman geçirmeniz ve hoş sohbet edebilmeniz sağlanmaktadır.

Sesli Sitelere Mobilden Giriş Yapılır Mı?

İnternet kullanmanın yalnızca bilgisayar üzerinden yapılmadığını kanıtlayan mobil cihazlar, yapılan yenilikler sayesinde her türlü işlerde en büyük yardımcımız olmaktadır. Yalnız ve sıkıcı gün ya da gecelerin daha keyifli geçmesi adına tercih edilen sesli sohbet sitelerine, mobil cihazlar ile giriş yapmanız mümkündür. Ancak sesli olarak konuşabilmeniz için gerekli olan eklentiyi yüklemeniz gerekmektedir.

Yazar : İsYanN
27 Şub Paz 19:25
91 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar